Информация

Можливості заробітку у Польщі!

Сезонна робота в Польщі

Починаючи з ранньої весни і закінчуючи настанням холодів у Польщі можна непогано заробити на різноманітних сезонних роботах. Основні види – це праця на сільськогосподарських угіддях, будівництво та лісопереробна промисловість.
Для роботи на підприємствах, що займаються аграрним бізнесом, садівництвом, або на приватних фермах наймають працівників до яких ставлять дві основні вимоги – витривалість та здоров’я. Це пов’язано з тим, що робота дуже виснажлива, а оплата залежить від кількості посадженого (обробленого чи зібраного) врожаю, або відпрацьованих годин. Спеціальні професійні навички та знання польської мови вітаються, але не є обов’язковими. Як правило, за них ніхто не доплачує. Виключенням є посади, де це прямо необхідно для виконання професійних обов’язків – агрономи, трактористи і т.п. Проте мусимо зазначити, що такі посади, як правило добре оплачуються, а тому на них беруть поляків.

Робота на будівництві потребує як мінімум певних професійних навиків та хоча б мінімального знання польської мови. Досвід роботи стане вашою перевагою. Зрозуміло, що це не стосується тих випадків, коли влаштовуються різноробочими. Оплата також залежить від місця роботи, конкретного працедавця.

До всіх видів сезонних робіт у Польщі є головна вимога – хороша фізична форма. Адже, польські роботодавці знають, що українці їдуть на заробітки не тільки для того щоб повернути собі кошти за дорогу, візу та харчування. Тому часто роблять такі пропозиції (умови праці, рівень оплати, персональне відношення) щоб людина, яка прагне заробити достатньо коштів, працювала дійсно багато.

Робота в Польщі для чоловіків. Польські фірми найчастіше шукають українських чоловіків, що запропонувати їм посади штукатурів, мулярів, токарів, столярів, електриків, автомеханіків, водіїв і зварювальників.
Робота в Польщі для жінок, здебільшого, доступна у вигляді сезонних заробітків біля землі (висаджують та збирають фрукти, ягоди та овочі). Можна також зайти вакансії сортувальниць або пакувальниць на фабриках, влаштовуватись продавцями, офіціантками, кухарями, перукарями, доглядальницями або прибиральницями на фірми або у приватний сектор.

Студенти у Польщі можуть також непогано підзаробити, влаштувавшись продавцями, офіціантами або займаючись перекладами, написанням статей, наукових робіт або іншими роботами, де передбачено гнучкий графік. Таке поєднання допомагає вітчизняній молоді не тільки здобути освіту європейського знання та диплом, що буде визнаний у всьому світі, але і заробити на оплату проживання, власні розваги і навіть подорожі Європою.

Високооплачувана робота в Польщі
Відтік висококваліфікованих кадрів за кордон має однакову причину, як у Польщі, так і в Україні. Польські роботодавці пропонують українцям (як і їх західні колеги полякам) більшу зарплату та кращі умови праці ніж ті мають на Батьківщині. Наприклад, працюючи в медичній сфері Німеччини, поляки можуть заробити у 3-4 рази більше ніж у рідних поліклініках, лікарнях.
Проте, для отримання такої роботи необхідно, не лише бути висококваліфікованим працівником та знати польську мову але і мати відповідну освіту, бажано вищу. Швидше за все, у вас будуть також вимагати, щоб документ, який підтверджує рівень знань (кваліфікації), був виданий або в установленому порядку підтверджений (легалізований) відповідною установою органів влади Республіки Польща.
Найбільше польський ринок праці потребує працівників медичної галузі, інженерів, науковців та працівників ІТ галузі. Також затребуваними є кваліфіковані дизайнери та архітектори. Мусимо відзначити, що ринки об’єднаної Європи починають вирівнюватись – відповідно і різниця в рівнях зарплат також починає зменшуватись. Тому зараз у цих категоріях важливу роль, при виборі місця праці, відіграє фактор «нових знань». Мається на увазі можливість розвиватися, отримати доступ до передових технологій, набути більше досвіду та знань, освоїти нові методи досліджень. Лише відпрацювавши певний час та набравшись нового досвіду, інженери та лікарі починають думати про повернення додому.
Ось тут є шанс і для українців. Вони можуть підвищувати свій рівень в провідних польських установах, працюючи на новітньому обладнанні, купленому в рамках європейських програм. Адже європейські інституції інтенсивно вкладають кошти в розвиток науки та модернізацію обладнання різних галузей.

Бесплатные вакансии

 работа в польше, работа польша, сайт польша работа

Работа Польша

работа в польше,работа в польше для украинцев,работа в польше отзывы,работа в польше без посредников, работа польша,польша работа, работа в польше вакансии, работа в польше для женщин, работа в польше форум

ЛЬГОТНОЕ ПРОЖИВАНИЕ В ПОЛЬШЕ

 работа в польше, работа польша, сайт польша работа